Kontzertuak 2017.04.19

2017-04-21 ostirala / viernes
ITZAL ZAUNKA /JEXUXMAI LOPETEGI + Noizbehinka banda. Zarautz (Gipuzkoa). Modelo zinema. 22:00etan.

2017-04-21 ostirala / viernes
PANTXOA CARRERE Senpere (Lapurdi). Larreko kulturgunea. 19:30ean.

2017-04-28 ostirala / viernes
ITZAL ZAUNKA /JEXUXMAI LOPETEGI+ Noizbehinka banda. Donostia (Gipuzkoa). Antzoki zaharra. 20.00etan.

2017-04-30 igandea / domingo
IGELAREN BANDA Lugo (Lugo). Clavicembalo Jazz Club-a.

2017-04-30 igandea / domingo
KONTUKANTARI Getxo (Bizkaia). Areetako Musika Eskola. 17:30ean.

Kontzertuak 2017.04.12

2017-04-21 ostirala / viernes

ITZAL ZAUNKA /JEXUXMAI LOPETEGI + Noizbehinka banda. Zarautz (Gipuzkoa). Modelo zinema. 22:00etan.

 

2017-04-28 ostirala / viernes
ITZAL ZAUNKA /JEXUXMAI LOPETEGI+ Noizbehinka banda. Donostia (Gipuzkoa). Antzoki zaharra. 20.00etan.

 

 

 

 

 

Kontzertuak 2017.04.05

2017-04-07 ostirala / viernes
RUPER ORDORIKA Andoain (Gipuzkoa). Bastero Kulturgunea. 

2017-04-08 larunbata / sábado
MIKEL URDANGARIN  Bilbo (Bizkaia). Campos Eliseos Antzokia. 20:00etan (Loraldia).

2017-04-09 igandea / domingo
MAIDER ZABALEGI Iruñea (Nafarroa). Korrika. Antoniutti parkea.

 

 

 

 

Kontzertuak 2017.03.29

2017-04-01 larunbata / sábado

RUPER ORDORIKA Biarritz (Lapurdi). Atabal. 20:00etan.

2017-04-07 ostirala / viernes
RUPER ORDORIKA Andoain (Gipuzkoa). Bastero Kulturgunea. 

2017-04-08 larunbata / sábado
MIKEL URDANGARIN  Bilbo (Bizkaia). Campos Eliseos Antzokia. 20:00etan (Loraldia).

2017-04-09 igandea / domingo
MAIDER ZABALEGI Iruñea (Nafarroa).Korrika. Antoniutti parkea.

 

 

 

Kontzertuak 2017.03.23

2017-03-24 ostirala / viernes
OLATZ ZUGASTI 
Tolosa (Gipuzkoa). Leidor Antzokia. 20:30ean.

2017-03-24 ostirala / viernes
RUPER ORDORIKA Sopela (Bizkaia). Kurtzio Kultur Etxea. 20:00etan

2017-03-25 larunbata / sábado
OLATZ ZUGASTI 
Urretxu (Gipuzkoa). Labeaga Aretoa. 20:30ean.

2017-04-01 larunbata / sábado
RUPER ORDORIKA Biarritz (Lapurdi). Atabal. 20:00etan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontzertuak 2017.03.16

Maider Zabalegi2017-03-17 ostirala / viernes
RUPER ORDORIKA 
Gernika (Bizkaia). Lizeo Antzokia.

2017-03-17 ostirala / viernes
IZAKI GARDENAK 
Gasteiz (Araba). Jimmy Jazz.

2017-03-18 larunbata / sábado

MAIDER ZABALEGI 
Oiartzun (Gipuzkoa). Udaletxea. 20:00etan.

2017-03-24 ostirala / viernes
OLATZ ZUGASTI 
Tolosa (Gipuzkoa). Leidor Antzokia. 20:30ean.

2017-03-25 larunbata / sábado
OLATZ ZUGASTI 
Urretxu (Gipuzkoa). Labeaga Aretoa. 20:30ean