Kontzertuak 2017.03.23

2017-03-24 ostirala / viernes
OLATZ ZUGASTI 
Tolosa (Gipuzkoa). Leidor Antzokia. 20:30ean.

2017-03-24 ostirala / viernes
RUPER ORDORIKA Sopela (Bizkaia). Kurtzio Kultur Etxea. 20:00etan

2017-03-25 larunbata / sábado
OLATZ ZUGASTI 
Urretxu (Gipuzkoa). Labeaga Aretoa. 20:30ean.

2017-04-01 larunbata / sábado
RUPER ORDORIKA Biarritz (Lapurdi). Atabal. 20:00etan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontzertuak 2017.03.16

Maider Zabalegi2017-03-17 ostirala / viernes
RUPER ORDORIKA 
Gernika (Bizkaia). Lizeo Antzokia.

2017-03-17 ostirala / viernes
IZAKI GARDENAK 
Gasteiz (Araba). Jimmy Jazz.

2017-03-18 larunbata / sábado

MAIDER ZABALEGI 
Oiartzun (Gipuzkoa). Udaletxea. 20:00etan.

2017-03-24 ostirala / viernes
OLATZ ZUGASTI 
Tolosa (Gipuzkoa). Leidor Antzokia. 20:30ean.

2017-03-25 larunbata / sábado
OLATZ ZUGASTI 
Urretxu (Gipuzkoa). Labeaga Aretoa. 20:30ean

 

 

 

 

 

Kontzertuak 2017-03-03

Benito Lertxundi2017-03-04 larunbata / sábado
BENITO LERTXUNDI Urruña (Lapurdi). Iturbidea kiroldegia. 21:00etan

2017-03-04 larunbata / sábado
IZAKI GARDENAK Andoain (Gipuzkoa). Gaztetxea.

2017-03-10 ostirala / viernes
IZAKI GARDENAK Oiartzun (Gipuzkoa). Pagoa.

2017-03-11 larunbata / sábado
IZAKI GARDENAK Ondarroa (Bizkaia). Portuko Ranpi.

Kontzertuak 2017.02.23

2017-02-26 igandea / domingo
IGELAREN BANDA Iruñea (Nafarroa). Café Central. 

2017-03-04 larunbata / sábado
BENITO LERTXUNDI Urruña (Lapurdi). Iturbidea kiroldegia. 21:00etan

2017-03-04 larunbata / sábado
IZAKI GARDENAK Andoain (Gipuzkoa). Gaztetxea.

 

Kontzertuak 2017-02-16

2017-02-17 ostirala / viernes
RUPER ORDORIKA Bartzelona (Bartzelona). Centre Artesà Tradicionàrius. + Martin Carthy

2017-02-22 asteazkena / miércoles
PETTI Iruñea (Nafarroa). Herriko taberna. 

2017-02-26 igandea / domingo
IGELAREN BANDA Iruñea (Nafarroa). Café Central. 

 

 

 

Kontzertuak 2017-02-02

2017-02-02 osteguna / jueves
GARI & MALDANBERA
Hernani (Gipuzkoa). Biteri Kultur Etxea.

2017-02-04 larunbata / sábado
OSKARBI Leioa (Bizkaia). Kultur Leioa. 21:00etan.

2017-02-04 larunbata / sábado
PETTI Durango (Bizkaia). Plateruena.

2017-02-05 igandea / domingo
RUPER ORDORIKA Leioa (Bizkaia). Auditorioa.

2017-02-07 asteartea /martes
GARI & MALDANBERA Bilbo (Bizkaia). Arriaga Antzokia.